Contact

Goed om van u te horen!

Heeft u een vraag, wilt u een reactie geven over onze producten en diensten, of bent u geïnteresseerd om met ons in contact te komen? Neem dan gerust contact met ons op.

Satori Holland B.V.

Jogchem van der Houtweg 9a
2678 AG De Lier
Nederland

E satori@satori.nl
T +31 085 902 8084

Ons team

Marcel Verdellen

Directeur
T +31 (0)85 9028084
E marcel.verdellen@satori.nl

Luuk Oortwijn

Vestigingsmanager
T +31 (0)85 9028084
E luuk.oortwijn@satori.nl

Marcel Jorissen

Commercieel medewerker
T +31 (0)85 9028084
E marcel.jorissen@satori.nl

Jantine van Geest

Commercieel medewerker
T +31 (0)85 9028084
E jantine.vangeest@satori.nl

Priscilla Schot

Commercieel medewerker
T +31 (0)85 9028084
E priscilla.schot@satori.nl

Roger Wolfs

QHSE manager
T +31 (0)85 9028084
E roger.wolfs@satori.nl

Danielle van Zanten

Commercieel medewerker
T +31 (0)85 9028084
E danielle.vanzanten@satori.nl

Bob Baay

Meewerkend voorman
T +31 (0)85 9028084
E bob.baay@satori.nl

Marek Rzepka

Loodsmedewerker
T +31 (0)85 9028084
E satori@satori.nl

Flávio Rodrigues

Loodsmedewerker
T +31 (0)85 9028084
E satori@satori.nl