Contact

Goed om van u te horen!

Heeft u een vraag, wilt u een reactie geven over onze producten en diensten, of bent u geïnteresseerd om met ons in contact te komen? Neem dan gerust contact met ons op.

Satori Holland B.V.

Hoofdkantoor Venlo 
Parlevinkerweg 1
5928 NV Venlo
Nederland
E satori@satori.nl
T +31 43 4588200
F +31 43 4582848

Vestiging De Lier 
Joghem van der Houtweg 47a
2678 HA De Lier
Nederland
E satori@satori.nl
T +31 43 4588200
F +31 43 4582848

 

 

Ons team

Marcel Verdellen

Directeur
T +31 43 4588200
E marcel.verdellen@satori.nl

Marcel Jorissen

Commercieel medewerker
T +31 43 4588200
E marcel.jorissen@satori.nl

Roger Wolfs

Commercieel medewerker
T +31 43 4588200
E roger.wolfs@satori.nl

Luuk Oortwijn

Commercieel medewerker
T +31 43 4588200
E luuk.oortwijn@satori.nl

Jantine van Geest

Commercieel medewerker
T +31 43 4588200
E jantine.vangeest@satori.nl

David Nagy

Commercieel medewerker
T +36 30 9708400
E david.nagy@satori.nl